High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iHand - gadżet, który rozwiąże problemy z Apple iPhone 4

Gadżety

rss

iHand - gadżet, który rozwiąże problemy z Apple iPhone 4

2010.07.06//  J. Kruczek
Premiera najnowszego telefonu firmy Apple zelektryzowała cały świat. Równie wielkim wydarzeniem było odkrycie wielu niedoróbek nowego telefonu, który potrafi tracić zasięg czy wyświetlać błędy na dotykowym ekranie.
Zobacz także: iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem »Steve Jobs szybko zabrał głos w sprawie błędów i wytłumaczył, w czym polega problem najnowszego iPhona 4. Jak się okazuje użytkownicy telefonu źle się nim posługują. Cała finezja obsługi iPhona 4 polega na odpowiednim trzymaniu telefonu. Z taką reprymendą do ludzi wystąpił ojciec Apple i zdecydowanie zaprzeczył jakoby Apple zepsuło swój flagowy aparat telefoniczny.
iHand iHand
iHand iHand
iHand iPhone 4

Designerzy i inżynierowie natychmiast ruszyli do desek kreślarskich, aby skutecznie naprawić występujące problemy. W sieci zaroiło się od pomysłów na rozwiązanie kwestii złego uchwytu i nie trzeba było długo czekać na pierwsze koncepcyjne urządzenie naprawiające ułomność klientów Apple.

iHand to rewolucyjny koncepcyjny gadżet, który dzięki specjalnej protezie dłoni pozwala na odpowiednie trzymanie najnowszego iPhona. Zgodnie z zapewnieniami projektantów nowy gadżet pozwoli na sprawne użytkowanie iPhona 4. iHand to elegancka plastikowa dłoń na metalowym wysięgniku. Gadżet jest wygodny w użyciu i z pewnością byłby rozwiązaniem wielu problemów. Gdy nie używa się iHand do obsługi zaawansowanego technologicznie iPhona możnaby go wykorzystać między innymi do drapania się po plecach i innych częściach ciała. Niestety póki, co nie ma planów dystrybucji cudownego gadżetu.
iHand iPhone 4
iHand iPhone 4
iHand iPhone 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iHand - gadżet, który rozwiąże problemy z Apple iPhone 4

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iHand - gadżet, który rozwiąże problemy z Apple iPhone 4