High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iJuke Jukebox, szafa grająca na iPoda

Gadżety

rss

iJuke Jukebox, szafa grająca na iPoda

2009.12.01//  J. Kruczek
Twórcy gadżetów zakochali się w stylu retro i łączeniu go z nowoczesną technologią. Najczęstszym urządzeniem wciskanym do oldschoolowych gadżetów jest iPod, będący synonimem nowoczesnego stylu. Najnowszą zabawką dla fanów iPoda jest mini szafa grająca spełniająca rolę stacji dokującej.
Zobacz także: Ściana dźwięku od BROTHERS - najnowszy głośnik do iPoda »iJuke Jukebox został wystylizowany tak aby jak najwierniej oddawał wygląd starych szaf grających. Oczywiście jego rozmiary zostały tak dopasowane aby służył jako domowy gadżet a nie kolos uzupełniający wnętrze baru. Wymiary urządzenia to 50x37x35 centymetrów, tak wię nie powinno być problemów na znalezienie miejsca na biurku dla iJuke Jukebox'a.
iJuke Jukebox iJuke Jukebox
iJuke Jukebox iJuke Deluxe
iJuke Jukebox iJuke Jukebox

Po podpięciu iPoda, za przenoszenie dźwięku odpowiedzialne będą głośniczki typu Dynamic Full Range Stereo. Jak to bywa z gadżetami związanymi z iPodem, iJuke Jukebox nie należy do rzeczy tanich. Wszystkim którym się marzy trochę oldschoolowego klimatu muszą uszczuplić swój portfel z 1200 zł. W ofercie producenta znajduje się także większa wersja Deluxe, która kosztuje 1000 dolarów i moze służyć jako prawdziwa barowa szafa grająca.
Zobacz także: Sharp DK-AP8P czyli dokujemy iPoda »Sam wygląd urządzenia może się podobać, z pewnością fani amerykańskiego snu z lat 60 zakochają się w iJuke Jukebox. Obudowa została przyozdobiona kolorowymi wstawkami a na samym środku znalazło się miejsce na iPoda. Osoby przepadające za nowoczesnymi i eleganckimi rozwiązaniami zdecydowanie powinny unikać iJuke Jukebox.

iJuke Jukebox iJuke Deluxe
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iJuke Jukebox, szafa grająca na iPoda

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iJuke Jukebox, szafa grająca na iPoda