High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 4 oficjalnie zadebiutuje u polskich operatorów komórkowych w przyszłym tygodniu

Telefony

rss

iPhone 4 oficjalnie zadebiutuje u polskich operatorów komórkowych w przyszłym tygodniu

2010.08.21//  J. Kruczek
Fani produktów Apple mogą już zacierać ręce, zgodnie z najnowszymi informacjami smartfon iPhone 4 zadebiutuje w polskich sieciach komórkowych już w przyszłym tygodniu. Pierwszym operatorem z nowym iPhonem ma być sieć Plus.
W ofercie operatora Plus, iPhone 4 pojawi się już 23 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Początkowo telefon będzie dostępny dla klientów indywidualnych, a dwa dni po premierze telefon trafi do oferty biznesowej. Nieoficjalne wiadomości sugerują, ze konkurencyjne sieci Orange i Era wprowadzą na rynek nowego iPhona pod koniec przyszłego tygodnia. Także do oferty Play ma dołączyć najnowszy telefon Apple.
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4


Zobacz także: Nokia N8 dostępna w przedsprzedaży za 1999 złotych »Debiut iPhona 4 u operatorów sieci komórkowych będzie oficjalną premiera telefonu w naszym kraju. Mimo, że w niektórych sklepach można już dostać telefon iPhona 4, to nie był on sprzedawany w cenach sugerowanych przez Apple. Niestety nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztował nowy smartfon u polskich dystrybutorów. Wiadomo natomiast, że Orange i Era będą czerpały telefony bezpośrednio od Apple, a Plus i Play od pośredników, co doprowadzi do ciekawej sytuacji cenowej. Ile przyjdzie nam zapłacić u operatorów za najnowsze dziecko Steve'a Jobsa przekonamy się już w przyszłym tygodniu.
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone 4 oficjalnie zadebiutuje u polskich operatorów komórkowych w przyszłym tygodniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 4 oficjalnie zadebiutuje u polskich operatorów komórkowych w przyszłym tygodniu