High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 4 trafi do oferty sieci Orange w Polsce

Telefony

rss

iPhone 4 trafi do oferty sieci Orange w Polsce

2010.07.28//  J. Kruczek
iPhone 4 zdążył już narobić problemów koncernowi Apple i zadomowić się na światowych rynkach, a o polskiej premierze dotąd było cicho. Jak sie okazuje sieć Orange planuje wprowadzenie najnowszej zabawki Apple do swojej oferty.
Niestety, póki co nie podano żadnych szczegółów na temat dystrybucji nowego telefonu. Wiadomo, że iPhone 4 trafi do oferty dla klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Cena nowego modelu ma być zbliżona do ceny iPhone'a 3GS w momencie jego premiery. Zainteresowani iPhonem 4 mogą się zarejestrować na stronie Orange, dzięki czemu zostaną automatycznie poinformowani o debiucie smartfona.
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4


Zobacz także: HTC rezygnuje z AMOLED. Sony dostarczy SLCD do nowych smartfonów »Przypomnijmy, że iPhone 4 wszedł na rynek przebojem i równie szybko zraził do siebie klientów Apple. Nowy telefon miał poważne problemy z utratą zasięgu, które częściowo eliminuje wydana w zeszłym tygodniu aktualizacja. iPhone 4 nie powala stosunkiem specyfikacji do ceny, przez co polski debiut może nie należeć do najszczęśliwszych dla telefonu. Mimo to znajda się osoby w naszym kraju, które z przyjemnością wyposażą się w kolejny gadżet z jabłuszkiem na obudowie.
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4
iPhone 4 iPhone 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone 4 trafi do oferty sieci Orange w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 4 trafi do oferty sieci Orange w Polsce