High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 5C ma poważne problemy. Produkcja niemal wstrzymana

Telefony

rss

iPhone 5C ma poważne problemy. Produkcja niemal wstrzymana

2013.11.21//  J. Kruczek
Apple po raz pierwszy w swojej historii zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży dwóch różnych modeli iPhone'a. Modele 5C i 5S miały zwiększyć udziały firmy w rynku i przyciągnąć nowych klientów. Niestety tańszy model 5C jest nadal drogi i znacznie gorszy od droższego modelu.
iPhone 5C w recenzjiWygląda na to, że iPhone 5C może niedługo zniknąć z rynku. W październiku ograniczono produkcję z 300 tysięcy do 150 tysięcy sztuk dziennie. W ostatnich dniach ilość ta została zmniejszona do 8 tysięcy. Niewykluczone, że niedługo produkcja zostanie wstrzymana, ponieważ smartfony nie schodzą z półek sklepowych.
iPhone 5C
iPhone 5C iPhone 5C
iPhone 5C


Porównanie iPhone'a 5C i 5SCo więcej sprzedaż jest tak słaba, że w Chinach iPhone 5C został przeceniony o 100 dolarów. Apple niestety nie potrafi rozsądnie wyceniać swoich urządzeń. Największym problemem plastikowego iPhone'a jest właśnie jego cena. Jest ona tylko nieznacznie niższa od flagowego modelu. W ten sposób większość użytkowników wolało dopłacić do bardziej zaawansowanego modelu. Ciężko powiedzieć, czy Apple w przyszłym roku zdecyduje się kontynuować pomysł sprzedaży dwóch różnych smartfonów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone 5C ma poważne problemy. Produkcja niemal wstrzymana

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 5C ma poważne problemy. Produkcja niemal wstrzymana