High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 5S będzie posiadał czytnik linii papilarnych

Telefony

rss

iPhone 5S będzie posiadał czytnik linii papilarnych

2013.07.30//  J. Kruczek
iPhone 5S choć będzie ewolucją obecnego modelu to zaserwuje użytkownikom kilka ciekawych rozwiązań. Przynajmniej na to wskazują najnowsze informacje z obozu Apple. Jednym z dodatków ma być czytnik linii papilarnych.
Zobacz także: MediaTek i LG pracują nad obsługą trzech kart SIM »Takie fizyczne zabezpieczenie pojawiało się już wcześniej w plotkach. Teraz jednak otrzymaliśmy potwierdzenie w postaci bety systemu iOS 7. W archiwach najnowszej wersji testowej systemu znalazły się foldery BiometricKitUI. To oznacza, że czytnik linii papilarnych powinien się znaleźć w najnowszym smartfonie Apple.
iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5


Zobacz także: Sony przygotowuje masową aktualizację smartfonów do Androida 4.3 »Co więcej spece od grzebania w kodzie wyłapali, że czytnik będzie prawdopodobnie zintegrowany z przyciskiem Home. W trakcie logowania będzie konieczne przytrzymanie kciuka na przycisku, co doprowadzi do skanu odcisku i porównania go z tym zapisanym w bazie. Oczywiście informacje te nadal trzeba traktować w sferze plotek, ale tym razem bardzo prawdopodobnych. iPhone 5S ma tez zawierać 4,3-calowy ekran IGZO oraz 12-megapikselowy aparat. Wkrótce się powinniśmy przekonać ile z plotek znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości.
iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone 5S będzie posiadał czytnik linii papilarnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 5S będzie posiadał czytnik linii papilarnych