High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 5S zadebiutuje w czerwcu 2013? Kolejne spekulacje

Telefony

rss

iPhone 5S zadebiutuje w czerwcu 2013? Kolejne spekulacje

2012.12.15//  J. Kruczek
Apple coraz bardziej odczuwa konkurencję na rynku smartfonów. iPhone 5 dopiero co zadebiutował, ale na rynku bez problemu znajdziemy ciekawsze urządzenia. Z tego powodu coraz częściej się mówi o premierze modelu 5S.
Najnowszy smartfon Apple nie tylko nie wprowadził rewolucji, ale też okazał się średnio dopracowanym modelem. Wprowadzenie następcy jest sprawą oczywistą. Najnowsze doniesienia mówią, że iPhone 5S zostanie pokazany światu w czerwcu 2013 roku. Kolejny model ma rozwiązać część problemów z podstawowej piątki i wprowadzić parę nowych elementów.
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5


Zobacz także: Microsoft i Foxconn pracują nad nowym smartfonem z Windowsem 8 »Nieoficjalnie mówi się o obecności modułu NFC oraz zwiększeniu pamięci wewnętrznej do aż 128 GB. Prawdopodobnie iPhone 5S będzie też dostępny w nowych wariantach kolorystycznych. W ofercie ma się pojawić sześć barw, co będzie odpowiednią na poczynania Nokii i Microsoftu. iPhone 5 jest poprawnym smartfonem, choć osoby patrzące na sprzęt, a nie na markę mogą jedynie z uśmiechem pożałowania patrzeć na ostatnie rewolucje Apple. Niestety gigant bez Jobsa staje się coraz słabszy.
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone 5S zadebiutuje w czerwcu 2013? Kolejne spekulacje

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone 5S zadebiutuje w czerwcu 2013? Kolejne spekulacje