High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone X Tesla - absurdalnie drogi smartfon od Caviar

Telefony

rss

iPhone X Tesla - absurdalnie drogi smartfon od Caviar

2017.11.07//  J. Kruczek
Rosyjski Caviar przygotował swoją wizję nowego iPhone'a X. Tuner telefonów poświęcił swoje najnowsze dzieło Tesli. Pytanie tylko czy przerobiony smartfon faktycznie jest bardziej elegancki? Wydaje się nam, że nie, ale nie jest tajemnicą, że często wraz ze wzrostem pieniędzy zatraca się dobry gust.

iPhone X Tesla został wyceniony na przeszło 16 000 złotych za wersję 64 GB. Cena ta jest tak wysoka ze względu na zmiany w obudowie i zapewne obecność logo Caviar. Jedyną zmianą w specyfikacji jest dodanie paneli solarnych na tylnej obudowie. Możemy się jednak spodziewać, że ich funkcjonalność i wydajność jest bliższa gadżetowi na pokaz niż faktycznej energetycznej rewolucji.
iPhone X Tesla
iPhone X Tesla iPhone X Tesla
iPhone X Tesla


Zobacz także: Razer Phone - mocny smartfon dla graczy oficjalnie »Tylna część obudowy została wykonana z tytanu i otrzymała wstawki z 24-karatowego złota. iPhone X Tesla nie wyróżnia się niczym specjalnym. Nie jest też bardzo brzydki i ociekający przepychem, jak większość urządzeń firmy. Mimo to standardowy iPhone X wygląda nowocześniej i bardziej elegancko. A do tego jest tańszy o kilkanaście tysięcy złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
OnePlus 6T McLaren Edition - debiut mocnego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone X Tesla - absurdalnie drogi smartfon od Caviar

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iPhone X Tesla - absurdalnie drogi smartfon od Caviar