High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iRiver T9 - odtwarzacz MP3 dla miłośników sportu

Gadżety

rss

iRiver T9 - odtwarzacz MP3 dla miłośników sportu

2011.06.21//  J. Kruczek
Firma iRiver wprowadzi jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży nowe odtwarzacze mp3 dla osób prowadzących aktywne życie. Nowe modele noszą nazwę T9 i oferują ciekawe możliwości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych sensorów ruchowych.
Zobacz także: Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu »Odtwarzacz T9 zostały wyposażone w sensory ruchowe, które dzięki prostym gestom pozwalają na zmianę utworów, przejście w tryb radia bądź nagrywania. Dzięki temu odtwarzacz idealnie spisze się podczas biegania, czy ćwiczeń, gdy użytkownik nie chce patrzeć na odtwarzacz i mieszać po klawiszach. Wystarczy wtedy szybki ruch ręki w ustawionym wcześniej schemacie, aby wykonać pożądaną czynność.
iRiver T9 iRiver T9
iRiver T9 iRiver T9
iRiver T9 iRiver T9


Zobacz także: The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki »iRiver T9 może też służyć, jako osobisty trener, dzięki zapisanym trybom ćwiczeń. Użytkownik może ćwiczyć bieganie, chodzenie i jazdę na rowerze. Odtwarzacz odczyta ilość kroków, czy przebyty dystans. Oprogramowanie wyliczy też ile straciliśmy kalorii podczas sesji treningowej. Oczywiście po za sportowymi możliwościami mamy tu do czynienia z odtwarzaczem MP3 i radiem FM. Gadżet jest dostępny w dwóch wersjach pojemności: 2GB w cenie 199 złotych i 4GB za cenę 249 złotych.
iRiver T9 iRiver T9
iRiver T9 iRiver T9
iRiver T9 iRiver T9

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iRiver T9 - odtwarzacz MP3 dla miłośników sportu

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iRiver T9 - odtwarzacz MP3 dla miłośników sportu