High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iTablet Thumb Keyboard - mobilna klawiatura dla smartfonów i tabletów

Gadżety

rss

iTablet Thumb Keyboard - mobilna klawiatura dla smartfonów i tabletów

2011.05.09//  J. Kruczek
Era urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe rozkwita w najlepsze, jednak są osoby, które nie przepadają za wirtualnymi klawiaturami. Rozwiązaniem są małe fizyczne klawiatury, który łączą się z tabletami i smartfonami za pomocą Bluetootha.
Zobacz także: Rii Mini - bezprzewodowa mini klawiatura do zdalnego sterowania komputera »iTablet Thumb Keyboard to jedna z ciekawszych klawiatur mobilnych przeznaczonych do stosowania ze smartfonami i tabletami internetowymi. Jej wyjątkowość polega na konstrukcji obudowy, która przypomina pada z Xboxa 360. Dzięki temu klawiaturę można wygodnie używać w miejscach gdzie nie dysponujemy odpowiednim blatem. Niewielkie rozmiary pozwalają na pisanie kciukami, co dodatkowo podwyższa wygodę.
iTablet Thumb Keyboard iTablet Thumb Keyboard
iTablet Thumb Keyboard iTablet Thumb Keyboard
iTablet Thumb Keyboard iTablet Thumb Keyboard


Zobacz także: Pilot od Lenovo - myszka i klawiatura w wersji mini »Urządzenie posiada jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie. Po obróceniu mamy dostęp do touchpada, którego możemy wykorzystać choćby w programach graficznych. Producent zapewnia, że iTablet Thumb Keyboard współpracuje ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi Bluetooth, które programowo pozwalają na skorzystanie z klawiatury. Gadżet jest już dostępny na rynku brytyjskim i kosztuje 79,99 funtów. Pozostaje mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości iTablet Thumb Keyboard pojawi się również w naszych sklepach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iTablet Thumb Keyboard - mobilna klawiatura dla smartfonów i tabletów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iTablet Thumb Keyboard - mobilna klawiatura dla smartfonów i tabletów