High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iTablet - brytyjska odpowiedź na Apple iPad

Telefony

rss

iTablet - brytyjska odpowiedź na Apple iPad

2010.02.07//  J. Kruczek
Rynek tabletów internetowych nabrał rozpędu po premierze iPada. Nowością ma być iTablet, fani marki Apple zapewne kojarzą ta nazwę z wersją roboczą tabletu iPad. Jak się okazało urządzenie o tej nazwie istnieje i juz niedługo trafi na rynek.
Zobacz także: WebStation, mały tablet internetowy z Androidem »iTablet to urządzenie brytyjskiej firmy X2, który wykorzysta system operacyjny Windows 7. Nowy tablet będzie dostępny w dwóch rozmiarach, 10,2 oraz 12,1 cala. Sercem urządzenia będzie procesor Intel Atom o taktowaniu 1.6GHz, wszystkie dane będą przechowywane na dysku o pojemności 250GB. Biały tablet od X2 będzie znacznie większy od produktu Apple, jego grubość to 35mm gdy iPad ma zaledwie 13,4mm.
iTablet iTablet
iTablet iTablet
iTablet iTablet


Zobacz także: Nowy 10-calowy tablet 3G od eviGroup »Jak przystało na nowoczesny tablet internetowy, iTablet będzie posiadał obsługę 3G oraz Bluetooth, producent nie potwierdził jeszcze modułu WiFi, ale wydaje sie być oczywistym, że obsługa sieci powinna znaleźć się w takim urządzeniu. W nowym tablecie nie zabraknie trzech portów USB i wejścia HDMI, twórcy pomyśleli także o kamerce internetowej o rozdzielczości 1,3 megapiksela. iTablet nie wprowadzi zapewne wielkiego zamieszania na rynku, ale nie wykluczone, że zostanie dobrze przyjęty na rynku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iTablet - brytyjska odpowiedź na Apple iPad

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   iTablet - brytyjska odpowiedź na Apple iPad