High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem

Gadżety

rss

iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem

2010.05.11//  J. Kruczek
Designerzy z całego świata prześcigają się w pomysłach na nowe gadżety, często wzorowane na projektach znanych firm elektronicznych. Tak jest w przypadku koncepcyjnego zegarka iWatch włoskiego studia ADR Studio Design and Communication.
Zobacz także: Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych »iWatch powstał w celu podsunięcia Apple nowego pomysłu na gadżet dla mas. Zegarek jest niczym innym jak zminiaturyzowanym iPhonem zaadaptowanym do ręcznego zegarka. Urządzenie przypomina stylistyka produkty Apple i zgodnie z wizją designerów miałby ściśle współpracować z iPhonem.
iWatch iWatch
iWatch iWatch
iWatch iWatch


Zobacz także: Liquid Time - nietuzinkowy zegarek na rękę »Koncepcyjny zegarek miałby się łączyć z iPadem i iPhonem za pomocą sieci Bluetooth i WiFi. Użytkownik dostałby możliwość sterowania swoim telefonem za pomocą naręcznego zegarka, co ułatwiłoby odsłuchiwanie utworów. iWatch byłby w stanie odczytywać informacje RSS oraz newsy pogodowe, czy choćby wyświetlać zdjęcia dla umilenia podróży autobusem.

iWatch iWatch
Ciekawostką jest pomysł wbudowania w zegarek pico-projektora oraz 16GB pamięci wewnętrznej, co zamieniłoby zwykły gadżeciarski zegarek w małe centrum rozrywki. iWatch jest ciekawą koncepcją, nasuwającą na myśl filmy Sci-Fi, prawdopodobnie Apple nie podkupi pomysłu, ale zapewne znajdzie się producent zainteresowany taką formą urządzenia multimedialnego. Fanom gadżetów pozostaje póki co nacieszyć się pierwszymi zdjęciami nowego koncepcyjnego zegarka iWatch.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem