High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   iiyama ProLite X4372UHSU - monitor do pracy i rozrywki

Komputery i konsole

rss

iiyama ProLite X4372UHSU - monitor do pracy i rozrywki

2020.02.19//  J. Kruczek
iiyama ProLite X4372UHSU to dość interesujący monitor do pracy, który po godzinach roboczych ma też z powodzeniem zastąpić telewizor przy oglądaniu filmów. Producent zapowiada dobre parametry i dość atrakcyjną cenę.
iiyama ProLite X4372UHSU korzysta z ekranu IPS o przekątnej 42,5 cali i rozdzielczości 4K 3840x2160 pikseli. Technologie Flicker Free oraz redukcja niebieskiego światła mają ograniczać zmęczenie oczy i zapobiegać negatywnemu wpływowi na wzrok.
iiyama ProLite X4372UHSU
iiyama ProLite X4372UHSU iiyama ProLite X4372UHSU
iiyama ProLite X4372UHSU

Producent zadbał o funkcję PbP pozwalającą na wyświetlenie obrazu równocześnie z czterech źródeł. Użytkownik będzie się mógł cieszyć na jednym ekranie odpowiednikiem nawet czterech monitorów Full HD. Wsparcie HDR oraz czas reakcji na poziomie 4 ms sprawiają, że monitor będzie się spisywał podczas grania oraz oglądania filmów.

Monitor oferuje bardzo bogaty zestaw złączy obejmujący między innymi po dwa porty HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2. Do tego dochodzi DisplayPort oraz hub z dwoma złączami USB 3.0 i dwoma USB 2.0. Za dźwięk odpowiadają głośniki stereo o mocy 9W każdy. iiyama ProLite X4372UHSU prezentuje się bardzo interesująco i kosztuje zaledwie 2299 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iiyama ProLite X4372UHSU - monitor do pracy i rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   iiyama ProLite X4372UHSU - monitor do pracy i rozrywki