High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   inkBOOK Explore - nowy czytnik ebooków z 7,8-calowym ekranem

Gadżety

rss

inkBOOK Explore - nowy czytnik ebooków z 7,8-calowym ekranem

2018.07.04//  J. Kruczek
inkBOOK Explore to nowa propozycja dla miłośników czytania ebooków. Gadżet wyróżni się na rynku zastosowanym ekranem E Ink Carta o przekątnej aż 7,8 cali. To spora różnica w porównaniu do większości 6-calowych urządzeń.
Zobacz także: Kobo Aura H20 - nowa wersja wodoodpornego czytnika e-booków »Wyświetlacz cechuje się rozdzielczością 1872x1404 pikseli, co oznacza wyraźny obraz. Producent zadbał o podświetlenie z regulacja natężenia oraz barwy. To oznacza możliwość czytania w każdej porze dnia i nocy oraz przy różnym oświetleniu.
inkBOOK Explore
inkBOOK Explore inkBOOK Explore
inkBOOK Explore

inkBOOK Explore ma oferować spore możliwości personalizacji. Bez problemu odtworzy też wszystkie popularne formaty plików. W bocznych krawędziach umieszczono przyciski ułatwiające kontrolę. Gadżet posiada wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB. Z pomocą kart microSD rozszerzymy pojemność. Specyfikacja obejmuje moduły WiFi oraz Bluetooth.
Zobacz także: PocketBook Aqua 2 - nowy czytnik e-booków odporny na wodę »Zastosowany akumulator o pojemności 3000 mAh ma wystarczyć na około 3 tygodnie pracy. inkBOOK Explore cechuje się grubością 9 mm i wagą 250 gramów. Czytnik ma zadebiutować w tym miesiącu za cenę około 1000 złotych. Obecnie w przedsprzedaży kosztuje 898,99 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Xiaomi - teaser składanego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
inkBOOK Explore - nowy czytnik ebooków z 7,8-calowym ekranem

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   inkBOOK Explore - nowy czytnik ebooków z 7,8-calowym ekranem