High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego czytnika e-booków

Gadżety

rss

inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego czytnika e-booków

2018.09.27//  J. Kruczek
inkBOOK wprowadza do sprzedaży czytnik Prime HD. Zgodnie z nazwą nowy gadżet oferuje między innymi lepszą rozdzielczość. Producent dzięki temu naprawił jeden z największych mankamentów poprzednika.
Zobacz także: Kruger&Matz Library 2 i 2S - ciekawe i niedrogie czytniki e-booków »inkBOOK Prime HD został wyposażony w ekran E Ink Carta o przekątnej 6 cali. Wyświetlacz teraz pracuje w rozdzielczości 1404x1072 pikseli. Pozostałe cechy czytnika nie zmieniły się względem podstawowej wersji. Przede wszystkim mamy do czynienia z bardzo lekkim gadżetem o wadze 168 g, co się przekłada na komfort użytkowania.
inkBOOK Prime HD
inkBOOK Prime HD inkBOOK Prime HD
inkBOOK Prime HD


Zobacz także: PocketBook Touch HD 2 - ciekawy czytnik z inteligentnym podświetleniem »Sercem urządzenia został czterordzeniowy procesor wspomagany przez 512 MB RAMu. W obudowie znalazło się miejsce dla 8 GB pamięci wewnętrznej. Książki można też przechować na kartach microSD. Specyfikacja czytnika obejmuje również moduły WiFi i Bluetooth. Gadżet jest kompatybilny z aplikacjami Androida. inkBOOK Prime HD trafił do sprzedaży w cenie 599 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Doogee X60 - unboxing smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego czytnika e-booków

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego czytnika e-booków