High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   5 powodów, dla których powinieneś sprawdzić ofertę nju mobile

Telefony

rss

5 powodów, dla których powinieneś sprawdzić ofertę nju mobile

2021.02.24//  Artykuł sponsorowany

Interesuje Cię najlepsza oferta abonamentu? Elastycznie i bez wiążących umów? Tak jest w abonamencie nju. Masz darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i szybki internet mobilny. Sprawdź z nami zalety oferty nju mobile.


Najlepsza oferta abonamentu z internetem mobilnym

W nju mobile jest elastycznie – to Ty decydujesz, jak długa będzie Twoja umowa. Możesz zrezygnować kiedy chcesz, ponieważ nie podpisujesz żadnych długoterminowych, wiążących umów. Warto jednak zostać na dłużej, bo wraz ze stażem w nju, rosną Twoje dodatkowe GB internetu. Dlaczego w nju mobile oferta się opłaca?

1. Im dłużej korzystasz, tym więcej GB internetu otrzymujesz
W nju mobile warto zostać na dłużej – wtedy Twoje GB internetu mobilnego rosną.  Wybierasz spośród ofert z 1, 10 lub 20 GB internetu w abonamencie. Dzięki bezpłatnej usłudze ,,Im dłużej, tym lepiej’’, Twoje GB rosną. Nju oferta zakłada, że po 6 miesiącach korzystania z abonamentu otrzymujesz 2 razy więcej GB, po roku czeka na Ciebie 2,5 razy więcej GB, a po 3 latach Twój pakiet wzrasta aż trzykrotnie. Jak to wygląda w praktyce? Wybierając przykładowy abonament ‘’29 zł bez limitu’’, zyskasz tyle GB internetu mobilnego:

 • na start – 10 GB,
 • po pół roku – 20 GB,
 • po roku – 25 GB,
 • po dwóch latach – 30 GB.

2. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie

Najlepsza oferta abonamentu to taka, którą możesz zarządzać w 100% samodzielnie. W nju mobile to możliwe – to Ty decydujesz, jak długo korzystasz z usługi. Masz możliwość, aby rozwiązać umowę w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Abonament może być elastyczny, przekonaj się sam – https://www.njumobile.pl/artykuly/elastyczny-telefon-na-abonament.

3. We dwoje jest jeszcze taniej

Nju mobile oferta wydaje się zachęcająca, prawda? We dwoje jest jeszcze taniej – w abonamencie w parze płacisz tylko 9 zł za drugą osobę. Decydując się na przykładowy abonament za 29 zł, płacisz dodatkowe 9 zł. W rezultacie, za 38 zł dwie osoby mogą korzystać z darmowych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i od 10 do 30 GB internetu. Płacicie tylko 19 zł za osobę.

4. Płacisz tyle, ile zużyjesz
Zapomnij o sztywnych zasadach abonamentu, gdzie z góry płacisz określoną sumę. Z nju ofertą płacisz tyle, ile faktycznie zużyjesz. Jak to działa? Obowiązują następujące stawki:

 • 19 gr/min,
 • 9 gr/SMS,
 • 19 gr/MMS,
 • 19 gr/MB.
Znasz swój maksymalny rachunek, czyli  19, 29 lub 39 zł w abonamencie solo – nawet jeśli będziesz korzystał bardzo dużo ze standardowych połączeń, SMS-ów, MMS-ów i internetu Twoje opłaty nie wzrosną. Jeśli nie wykorzystasz pełnej kwoty, zapłacisz tyle, ile połączeń, SMS-ów czy GB internetu zużyłeś w danym miesiącu. Jeśli w danym miesiącu nie będziesz korzystać z numeru telefonu przypisanego do rachunku nju, możesz zapłacić nawet 0 zł. Oszczędnie i elastycznie, prawda?

5. Najlepsza oferta abonamentu bez telefonu

Niektóre osoby preferują abonament bez telefonu. Dlaczego? Jeśli telefon jest jeszcze sprawny, względnie nowy lub po prostu w ofercie operatora nie ma wymarzonego modelu, warto wybrać abonament bez telefonu. Możesz też kupić dowolny smartfon w innym miejscu i nieco zaoszczędzić.

Nju mobile oferta

Abonament nju z internetem mobilnym jest naprawdę elastyczny – możesz zmieniać swój plan komórkowy kiedy chcesz lub w dowolnym momencie zrezygnować z oferty. Z góry wiesz, ile maksymalnie zapłacisz za rachunek, więc możesz korzystać do woli. Czekają na Ciebie także dodatkowe, darmowe GB internetu, które będziesz otrzymywać po pół roku, roku i po 2 latach. Sprawdź opcje nju oferty:

 • bez limitu 19 zł – rozmowy komórkowe i stacjonarne bez limitu, SMS – 9 gr, MMS – 19 gr (do kwoty 9 zł, później są bez limitu), 1 GB internetu (do wykorzystania w kraju lub w roamingu w UE),
 • bez limitu 29 zł – rozmowy komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y – bez limitu, 10 GB internetu (w tym 3,39 w roamingu na terenie UE),
 • bez limitu 39 zł – rozmowy komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y – bez limitu, 20 GB internetu (w tym 4,56 w roamingu na terenie UE).
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Foto: pexels.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
5 powodów, dla których powinieneś sprawdzić ofertę nju mobile
 / 
Komentarze do: 5 powodów, dla których powinieneś...
LEGAL NOTICE pisze:

Defamation please remove http://www.grupy.banzaj.pl/E,DAVVERO,DA,ARRESTARE,L,AVVOCATO,ASSASSINO,E,PEDOFILO,DANIELE,MINOTTI,DI,CRIMINALISSIMO,STUDIO,LEGALE,LISI,6,684695,2021_02.html http://www.grupy.banzaj.pl/E,DAVVERO,DA,ARRESTARE,L,AVVOCATO,ASSASSINO,E,PEDOFILO,DANIELE,MINOTTI,DI,GENOVA,RAPALLO,E,CRIMINALISSIMO,STUDIO,LEGALE,LISI,FOTO,https,ecampus,aicel,org,wp,content,uploads,Daniele,Minotti,300x300,jpg,6,684696,2021_02.html Best Regards

 / 
Komentarze do: 5 powodów, dla których powinieneś...
EfficientSolutions.pl pisze:

Miałem Internet po łączu telefonicznym do max. 6 mb/s, kupiłem router od njumobile oczywiście ping trochę słaby ale prędkość bez probiemu 30 mb/s, sięga nawet do 50 ;) Polecam

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

 • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

 • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   5 powodów, dla których powinieneś sprawdzić ofertę nju mobile