High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Acer F900 - smartfon pełną gębą

Telefony

rss

Acer F900 - smartfon pełną gębą

2009.08.03//  J. Alex
Smartphone F900 został opracowany w celu zapewnienia pełnej kontroli nad przeglądaniem stron internetowych w czasie podróży. Ekran dotykowy o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA oraz nowa, łatwa w użyciu klawiatura dotykowa sprawiają, że F900 może wyświetlać więcej informacji i zapewnia wysoki komfort przeglądania stron internetowych.
Acer F900
Acer F900 Acer F900
Acer F900

Nowy interfejs użytkownika sprawia, że obsługiwanie urządzenia jest przyjemne oraz zapewnia szybki dostęp do danych kontaktowych, wiadomości e-mail, zakładek, kalendarzy, daty i godziny, informacji o pogodzie oraz muzyki. Smartphone F900 jest też wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową, odbiornik GPS, radio FM, funkcje dyktafonu i sterowania głosem, a także rozszerzalną pamięć.
Kluczowe aplikacje są dostępne bezpośrednio z ekranu głównego, dzięki czemu smartphone F900 można łatwo obsługiwać jedną ręką. Oprócz tego, nowa przeglądarka Internet Explorer® 6 z obsługą JavaScript i wtyczką Adobe Flash Lite umożliwia dostęp do poczty elektronicznej za pośrednictwem stron WWW oraz korzystanie z różnorodnych aplikacji internetowych. Ponadto, obsługa technologii 3.75G HSDPA/HSUPA oraz interfejs WiFi umożliwiają użytkownikom szybkie przesyłanie danych. F900 jest znakomitym smartphonem dla osób potrzebujących łączności z Internetem w każdym miejscu. Sugerowana cena detaliczna brutto : 1 999 zł
Acer F900
Acer F900 Acer F900
Acer F900

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Acer


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer F900 - smartfon pełną gębą

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Acer F900 - smartfon pełną gębą