High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Arcam drDock - elegancka stacja dokująca dla urządzeń Apple

Gadżety

rss

Arcam drDock - elegancka stacja dokująca dla urządzeń Apple

2012.03.09//  J. Kruczek
Arcam drDock to pozornie prosta stacja dokująca dla urządzeń Apple, która oferuje najwyższą jakość wykonania i elegancki styl. Prezentowana stacja posiada niewielką obudowę, która skupia uwagę na zamontowanym tablecie bądź smartfonie.
Zobacz także: Altec Lansing inMotion iMT630 - mobilna stacja dokująca dla urządzeń Apple »Urządzenie jest efektem rozwoju całej serii stacji produkowanych przez Arcam. Urządzenia tego producenta zasłynęły z wysokiej jakości wykonania oraz oferowanych możliwości. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej edycji doku. Arcam drDock oferuje cyfrowe łącze z iPadami, iPhone'ami i iPodami. Po podłączeniu natychmiast otrzymamy połączenie i możliwość słuchania ulubionej muzyki.
Arcam drDock Arcam drDock
Arcam drDock Arcam drDock
Arcam drDock Arcam drDock


Zobacz także: Onkyo CS-345 Mini - kolejny zestaw audio z dokiem dla iPhone'a »Wyjścia video, w tym HDMI pozwolą na odtwarzanie obrazu z tabletu czy telefonu na telewizorze, dzięki czemu będzie się można cieszyć ulubionymi filmami z iPhone'a bądź materiałami nakręconymi przez siebie. Zestaw został wyposażony w pilota zdalnego sterowania, który umożliwi wygodną kontrolę nad funkcjami multimedialnymi podpiętych urządzeń. Za pomocą łącza USB możemy synchronizować smartfony i tablety z komputerem. Całość jest już dostępna w sklepach za cenę 990 złotych.
Arcam drDock Arcam drDock
Arcam drDock Arcam drDock
Arcam drDock Arcam drDock

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Arcam drDock - elegancka stacja dokująca dla urządzeń Apple

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Arcam drDock - elegancka stacja dokująca dla urządzeń Apple