High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Eton Soulra XL - boombox z dokiem dla iPoda zasilany słońcem

Gadżety

rss

Eton Soulra XL - boombox z dokiem dla iPoda zasilany słońcem

2011.05.10//  J. Kruczek
Eton Soulra XL to interesujący boombox ze zintegrowaną stacja dokującą dla iPodów. Największą zaletą urządzenia jest jednak wbudowany panel słoneczny, który pozwala na czerpanie energii ze słońca. Tym samym Soulra XL jest idealnym gadżetem podczas wypadów w plener, czy na wiosenne grillowanie.
Zobacz także: Optoma Neo-iPhone - stacja dokująca do iPodów z projektorem »Urządzenie zostało wyposażone w stację dokująca współpracującą z urządzeniami Apple. Dzięki temu użytkownicy mogą się cieszyć z utworów nagranych na swoim smartfonie, czy odtwarzaczy multimedialnym. Dźwięk płynie z ośmiu głośników kierunkowych o łącznej mocy 22W. Producent zapewnia, że oferują one wysoką jakość muzyki, która pozwoli na umilenie czasu spędzanego w plenerze.
Eton Soulra XL Eton Soulra XL
Eton Soulra XL Eton Soulra XL
Eton Soulra XL Eton Soulra XL


Zobacz także: Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych »Najważniejszym atutem są panele słoneczne pozwalające na korzystanie z urządzenia bez dostępu do sieci elektrycznej. Po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora i rozłożeniu paneli możemy się cieszyć muzyką przez około 5 godzin. Oczywiście wynik ten jest uzależniony od dostępu do promieni słonecznych i głośności, z jaką słuchamy nagrań. Mimo wszystko Soulra XL stanowi ciekawą ofertę dla miłośników wypadów na łono natury i posiadaczy urządzeń Apple. Oczywiście cena nie należy do niskich. Soulra XL można już zamawiać w sprzedaży przedpremierowej za cenę 300 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Eton Soulra XL - boombox z dokiem dla iPoda zasilany słońcem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Eton Soulra XL - boombox z dokiem dla iPoda zasilany słońcem