High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Audio-Technica MSR7 - audiofilskie słuchawki dla wymagających

Audio-Video

rss

Audio-Technica MSR7 - audiofilskie słuchawki dla wymagających

2014.12.24//  J. Kruczek
Audio-Technica zaprezentowała nowe audiofilskie słuchawki przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Model MSR7 został zamknięty w eleganckiej formie i otrzymał rozwiązania technologiczne będące zbiorem wieloletniego doświadczenia marki.
Zobacz także: Denon prezentuje nowe zaawansowane słuchawki z serii Music Maniac »Audio-Technica MSR7 zostały wykończone luksusowymi materiałami zapewniającymi komfort długiego odsłuchu. Producent zapewnia, że nauszniki doskonale przylgną do uszu odcinając je od dźwięków płynących z zewnątrz.
Audio-Technica MSR7
Audio-Technica MSR7 Audio-Technica MSR7
Audio-Technica MSR7

Obudowy nauszników wykonano z kilku warstw aluminium i magnezu co zapewnia lekka i odporną na rezonanse konstrukcję. Trzy kanały powietrzne dbają o odpowiedni przepływ powietrza i tym samym lepszą dynamikę dźwięku.
Zobacz także: Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników »Użytkownicy korzystający ze smartfonów z Androidem i iOS mogą podłączyć urządzenia 1,2-metrowym przewodem z mikrofonem i pilotem. Do odsłuchu domowego przygotowano 3-metrowy klasyczny przewód. Słuchawki mogą się pochwalić impedancją 35 Ohm i skutecznością 100 dB. Pasmo przenoszenia wynosi 5 - 40 000 Hz. Słuchawki można już zamawiać w salonach audio.

Audio-Technica MSR7
Audio-Technica MSR7
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audio-Technica MSR7 - audiofilskie słuchawki dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Audio-Technica MSR7 - audiofilskie słuchawki dla wymagających