High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Axon Haptic - nowy tablet z dużymi możliwościami trafił do sprzedaży

Telefony

rss

Axon Haptic - nowy tablet z dużymi możliwościami trafił do sprzedaży

2010.08.16//  J. Kruczek
Firma Axon Logic wprowadza na rynek nowy tablet, który nie aspiruje do miana iPad Killera, ale posiada kilka ciekawych opcji. Wśród możliwości znalazła się opcja instalacji systemu operacyjnego Mac OS, co pozwoli użytkownikom na zbliżenie tabletu do możliwości urządzeń Apple.
Zobacz także: BlackPad zostanie zaprezentowany w listopadzie? Kolejne informacje o tablecie BlackBerry »Co prawda zgodnie z regulaminem Apple, nie wolno instalować systemu Mac na urządzeniach innych niż te z nadgryzionym jabłuszkiem, ale producent nowego tabletu tylko wspomina, że jeżeli ktoś ma taklą potrzebę to da się to zrobić. Po instalacji systemu Mac OS, użytkownicy będą dysponowali możliwościami zarezerwowanymi dla produktów Apple. Nie wiadomo jeszcze jak to działa w praktyce, ale jest to niewątpliwie ciekawostką.
Axon Haptic Axon Haptic
Axon Haptic Axon Haptic
Axon Haptic Axon Haptic

Axon Haptic oferuje dotykowy ekran LED o przekątnej 10,1 cala o rozdzielczości 1024x600 pikseli. W zestawie znajdzie się specjalny rysik, który ułatwi korzystanie z urządzenia. Sercem tabletu został procesor Intel Atom N270 wspomagany przez 2GB pamięci RAM. W obudowie zmieszczono pamięć 320GB oraz moduły WiFi i 3G. Ten drugi będzie wymagał dopłaty.
Zobacz także: Sony Ericsson FH - koncepcyjny smartfon i tablet internetowy w jednym »Na wyposażeniu dodatkowym znalazła się kamera 1,3 Mpix oraz trzy porty USB. Czytnik kart pamięci oraz wyjście VGA są już standardem, a za dopłata można zamówić moduł Bluetooth. Tablet nie należy jednak do tanich urządzeń. Za Axon Haptic trzeba zapłacić 750 dolarów, czyli około 2350 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Axon Haptic - nowy tablet z dużymi możliwościami trafił do sprzedaży

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Axon Haptic - nowy tablet z dużymi możliwościami trafił do sprzedaży