High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   BLOW LCD-102R - turystyczny monitor panoramiczny z tunerem TV

Komputery i konsole

rss

BLOW LCD-102R - turystyczny monitor panoramiczny z tunerem TV

2010.08.29//  J. Kruczek
Firma BLOW wprowadza na rynek monitor panoramiczny BLOW LCD-102R o przekątnej 10,2 cala, który jest przeznaczony do zadań multimedialnych podczas wakacyjnych podróży. Monitor może pracować z przenośnymi odtwarzaczami multimediów oraz ze wszystkimi źródłami obrazu i dźwięku.
Zobacz także: Telewizor CRT od LG, styl Retro nadal rządzi »BLOW LCD-102R może być stosowany w samochodzie, przyczepie kampingowej czy na łodzi. Monitor pracuje po podpięciu do instalacji prądu stałego o napięciu 12V. Monitor pozwala odbierać analogowy sygnał telewizyjny, ale jego prawdziwe możliwości ujawniają się dopiero po podpięciu odtwarzaczy multimedialnych.
BLOW LCD-102R BLOW LCD-102R
BLOW LCD-102R BLOW LCD-102R
BLOW LCD-102R BLOW LCD-102R


Zobacz także: TV Armor czyli opancerzony telewizor »Nowy monitor pozwala na współpracę z odtwarzaczami DVD i CD oraz z MP3 Playerami, w tym ze wszystkimi urządzeniami Apple. Do monitora można także podpiąć konsolę do gry i cieszyć się ulubioną produkcją podczas ulewnych dni. Monitorem można sterować za pomocą przycisków na obudowie bądź z pomocą pilota dołączonego do urządzenia. BLOW LCD-102R trafił juz do polskich sklepów i jest dostępny za kwotę 587 złotych. Monitor idealnie się spisze podczas długich wyjazdów, na których nie będzie dostępu do stacjonarnych urządzeń multimedialnych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BLOW LCD-102R - turystyczny monitor panoramiczny z tunerem TV

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   BLOW LCD-102R - turystyczny monitor panoramiczny z tunerem TV