High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cabletech wprowadza na rynek budżetowe telewizory

Audio-Video

rss

Cabletech wprowadza na rynek budżetowe telewizory

2014.06.08//  J. Kruczek
Cabletech poszerzył swoja ofertę o tanie i całkiem interesujące telewizory. Producent wprowadził na nasz rynek dwa modele telewizorów. URZ4024 posiada niewielką przekątną 24 cali, zaś model URZ4032 może się pochwalić przekątną 32 cali.
Zobacz także: Sharp AQUOS LD264E - tanie telewizory w dużych rozmiarach »Oba modele nie należą do najbardziej zaawansowanych urządzeń, ale spiszą się w codziennym użytkowaniu. Mniejszy telewizor pozwala na wyświetlanie obrazu w jakości Full HD, zaś większy wyświetla jedynie rozdzielczość HD. Mimo to jest ona wystarczająca do obsługi cyfrowej telewizji naziemnej.
W kwestii telewizji cyfrowej to oba nowe modele posiadają wbudowane dekodery DVB-T/DVB-C. Funkcja Time Shift pozwoli na zatrzymanie programu oglądanego na żywo. Port USB pozwala zapisywać i odtwarzać materiały z przenośnych pamięci.
Zobacz także: Xiaomi MI TV 2 - telewizor przyszłości za 2000 złotych »Cabletech zadbał o szeroki zakres gniazd: USB, 2 x HDMI, RF, VGA, PC Audio, Scart, Audio Video, Coaxial, Komponent oraz CI. Nowe telewizory nie posiadają zaawansowanych funkcji Smart TV, ale producent posiada w swojej ofercie odpowiednie przystawki z Androidem. W ten sposób można tanim kosztem złożyć sobie nowoczesny odbiornik. Cabletech URZ4032 został wyceniony na 799 złotych, a model URZ4024 kosztuje 659 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cabletech wprowadza na rynek budżetowe telewizory

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cabletech wprowadza na rynek budżetowe telewizory