High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ LX60ST - nowy projektor wykorzystujący laserowe źródło światła

Audio-Video

rss

BenQ LX60ST - nowy projektor wykorzystujący laserowe źródło światła

2012.09.27//  J. Kruczek
BenQ wprowadził na rynek projektor LX60ST, który cechuje się energooszczędnością i technologią laserową BlueCore. Takie rozwiązanie ma zapewnić nie tylko zadowolenie wśród ekologów, ale długą żywotność i dobrą jakość.
Projektor zdaniem producenta pozwala zaoszczędzić nawet 90 procent energii w porównaniu do tradycyjnych urządzeń. Technologia BlueCore to autorskie rozwiązanie BenQ, które zdaje się być całkiem praktycznym. Trwałość źródła światła wynosi około 20 tysięcy godzin. BenQ LX60ST oferuje użytkownikom jasność 2000 ANSI lumenów oraz kontrast wynoszący 80 tysięcy do jednego.
BenQ LX60ST BenQ LX60ST
BenQ LX60ST BenQ LX60ST
BenQ LX60ST BenQ LX60ST


Zobacz także: Acer K520 - hybrydowy projektor wykorzystujący światło laserowe i LED »Projektor wyświetla podstawowy obraz w rozdzielczości 1024x768 pikseli, ale maksymalnie pozwala na wyświetlenie rozdzielczości 1600x1200 pikseli. Z wykorzystaniem aktywnych okularów można się cieszyć obrazem w technologii trójwymiarowej. Projektor ma wyświetlać obraz w wielkości od 80 do 300 cali. Na pokładzie znajdziemy praktycznie wszystkie porty potrzebne w dzisiejszych czasach. Producent zadbał również o systemu poprawiające jakość obrazu i optymalizujące jakość z oszczędnością. BenQ LX60ST wydaje się być całkiem ciekawą propozycją, a jedynym problemem może być cena wynosząca 8129 złotych.

BenQ LX60ST BenQ LX60ST
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ LX60ST - nowy projektor wykorzystujący laserowe źródło światła

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ LX60ST - nowy projektor wykorzystujący laserowe źródło światła