High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ SP2 - mocne wejście na rynek kamer sportowych

Foto

rss

BenQ SP2 - mocne wejście na rynek kamer sportowych

2014.07.02//  J. Kruczek
BenQ ostro atakuje rynek kamer sportowych z nowym modelem SP2. Kamera posiada wszystko czego potrzeba osobom uprawiającym sporty extremalne i nie tylko. Za cenę 1199 złotych otrzymamy zaawansowany sprzęt nie odbiegający zbytnio od topowych kamer.
Jak przystało na sportową kamerę w zestawie znajdziemy szereg akcesoriów pozwalających na montaż urządzenia dosłownie wszędzie. Do tego dochodzi obudowa pozwalająca na filmowanie pod wodą. Najciekawiej prezentuje się pilot zdalnego sterowania w postaci praktycznego zegarka. Posiada on wszystkie cechy mobilnego czasomierza i daje możliwość łatwego sterowania kamerą.
BenQ SP2
BenQ SP2 BenQ SP2
BenQ SP2

Na zegarku możemy też zobaczyć podgląd rejestrowanego obrazu na żywo. To fantastyczne rozwiązanie. Warto też zaznaczyć, że BenQ SP2 rejestruje równocześnie obraz w wybranej rozdzielczości oraz materiał w rozdzielczości 432x240. Ten drugi możemy szybko wysłać na YouTube.

Zastosowany akumulator 2260 mAh ma zapewnić bardzo długi czas pracy, choć nie podzielono się dokładnym czasem rejestrowania na jednym ładowaniu. Na górnym panelu kamery znajdziemy ekran OLED pozwalający na kontrolę parametrów. BenQ SP2 może rejestrować obraz o rozdzielczości maksymalnie 1080p przy prędkości nawet 60 klatek na sekundę.
Zobacz także: Overmax ActiveCam Sky - najbardziej zaawansowana kamera z serii »Wbudowane WiFi daje możliwość współpracy z innymi urządzeniami. Filmy zapiszemy na kartach microSD o pojemności do 32 GB. Dodajmy, że obudowa znajdująca się w zestawie posiada certyfikat IPX8 oznaczający możliwość filmowania na głębokości 60 metrów. BenQ SP2 zdaje się być jedną z najciekawszych kamer sportowych na rynku.
BenQ SP2
BenQ SP2 BenQ SP2
BenQ SP2
BenQ SP2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ SP2 - mocne wejście na rynek kamer sportowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   BenQ SP2 - mocne wejście na rynek kamer sportowych