High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony AS20 - zapowiedź nowej sportowej kamery

Foto

rss

Sony AS20 - zapowiedź nowej sportowej kamery

2014.06.11//  J. Kruczek
Wakacje lada moment wystartują, a to oznacza wiele ciekawych rozrywek, które będziecie chcieli uwiecznić. Jeżeli szukacie kamery sportowej, ale jeszcze nie zdecydowaliście jaką wybrać to zapowiedź Sony AS20 nie ułatwi wam zadania.
Zobacz także: Overmax ActiveCam Sky - najbardziej zaawansowana kamera z serii »Sony AS20 to bardzo ciekawa kamera wyposażona w matrycę BSI CMOS Exmor R pozwalającą na rejestrowanie filmów w jakości Full HD przy prędkości 50 klatek na sekundę. Sensor posiada rozdzielczość 11,9 Mpix. Producent zapewnia, że kamerze uda się przechwycić wszystkie detale rejestrowanego obrazu.
Sony AS20
Sony AS20 Sony AS20
Sony AS20

Bardzo dobrze prezentuje się obiektyw ZEISS Tessar o kącie pokrycia 170 stopni. Bardziej extremalne wyczyny zostaną odpowiednio uwiecznione dzięki stabilizacji obrazu SteadyShot. Jak przystało na nowoczesną kamerę w Sony AS20 nie mogło zabraknąć modułu WiFi pozwalającego na łączenie się ze smartfonami i tabletami. W ten sposób możemy zdalnie sterować urządzeniem i przesyłać zarejestrowane materiały.
Zobacz także: Redleaf RD990 - kolejna kamera sportowa trafiła na polski rynek »WiFi obsługuje także pilot umieszczony na opasce zakładanej na rękę. Tego trzeba jednak dokupić oddzielnie. Jedno ładowanie kamery zapewnia około 130 minut nagrywania z włączonym WiFi i 150 minut z wyłączoną łącznością bezprzewodową. Niestety nie znamy ceny, ani dokładnej daty premiery.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony AS20 - zapowiedź nowej sportowej kamery

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony AS20 - zapowiedź nowej sportowej kamery