High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ TH681 - ciekawy projektor do biznesu i rozrywki

Audio-Video

rss

BenQ TH681 - ciekawy projektor do biznesu i rozrywki

2014.04.05//  J. Kruczek
BenQ zapowiedział wprowadzenie na polski rynek nowego projektora TH681. Urządzenie powstało głównie z myślą o zastosowaniach biznesowych, ale bez przeszkód będzie go można używać także do celów rozrywkowych. Pozwalają na to bardzo dobre parametry wyświetlania obrazu.
Zobacz także: Sony VPL-HW40ES - zapowiedź projektora z panelami SXRD »BenQ TH681 opiera się o technologię DLP wykorzystującą system Triple Flash pozwalających na zwiększenie jakości materiałów 3D. Częstotliwość odświeżania w tym wypadku wynosi 144 Hz. Projektor może się pochwalić kontrastem 10 000:1 oraz jasnością 3000 lumenów. Natywna rozdzielczość projektora wynosi 1920x1080 pikseli.
BenQ TH681
BenQ TH681 BenQ TH681
BenQ TH681

Zastosowanie funkcji SmartEco pozwala na odpowiednie zrównoważenie jasności lampy przy niskim poborze energii. W kwestii oszczędności skorzystamy także z systemów Eco Blank szybko wygaszającego obraz oraz No Source Detected, który wygasza lampę po 3 minutach bez kontaktu ze źródłem obrazu. Po 30 minutach projektor sam się wyłączy.
Zobacz także: Acer H5380BD - stosunkowo niedrogi i zaawansowany projektor do kina domowego »BenQ TH681 korzysta ze wszystkich najważniejszych portów pozwalających podpiąć praktycznie każde źródło obrazu. Projektor ma się pojawić na naszym rynku w drugiej połowie miesiąca za cenę 3060 złotych.
BenQ TH681
BenQ TH681 BenQ TH681
BenQ TH681

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BenQ TH681 - ciekawy projektor do biznesu i rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BenQ TH681 - ciekawy projektor do biznesu i rozrywki