High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Casio FX-CG20 - tytan w gamie kalkulatorów

Gadżety

rss

Casio FX-CG20 - tytan w gamie kalkulatorów

2011.10.12//  J. Kruczek
Casio FX-CG20 mimo wyglądu przypominającego biznesowy smartfon jest tylko, a może aż kalkulatorem. Urządzenie posiada niezwykły zakres możliwości, który idealnie się spisze podczas wykonywania zaawansowanych obliczeń i nie tylko. Urządzenie będzie najlepszym przyjacielem osób pracujących z liczbami.
Zobacz także: Leaf Grip - uniwersalny pilot z giętką konstrukcją »Casio słynie z produkcji między innymi graficznych kalkulatorów i nowy model dobrze kontynuuje tą tradycję. Na pokładzie znajdziemy kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 216x384 pikseli. Ekran wyświetla 65 tysięcy kolorów. Producent zadbał o 16MB pamięci wewnętrznej, w której można przechowywać obrazki pomagające zilustrować obliczenia.
Casio FX-CG20 Casio FX-CG20
Casio FX-CG20 Casio FX-CG20
Casio FX-CG20 Casio FX-CG20


Zobacz także: Power Fort iPhone i iPower Fort - dodatkowe akumulatory do urządzeń Apple »Użytkownik może korzystać z danych umieszczonych w pamięci USB, dzięki łączu obsługującym standard 2.0. Pamięć operacyjna wynosi 64 KB, co dla zwykłych ludzi może się wydawać śmieszne, ale w przypadku kalkulatora mamy do czynienia z naprawdę mocną maszyną. Gadżet jest zasilany czterema akumulatorami AA, które zapewnią 85 godzin swobodnej pracy. Interfejs został przygotowany tak, aby przypominał smartfony z Androidem i iOS. Nawigację po menu zapewnia specjalny klawisz wielofunkcyjny. Minusem może być cena wynosząca 700 złotych, ale dla zdolnego księgowego nie powinien to być problem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Casio FX-CG20 - tytan w gamie kalkulatorów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Casio FX-CG20 - tytan w gamie kalkulatorów