High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Casio GZE-1 - wytrzymała kamera sportowa

Foto

rss

Casio GZE-1 - wytrzymała kamera sportowa

2017.10.16//  J. Kruczek
Casio GZE-1 uzupełni ofertę producenta w zakresie kamer sportowych. Przede wszystkim postawiono na sporą wytrzymałość o czym świadczy między innymi możliwość przetrwania upadku z wysokości 4 metrów.

Casio GZE-1 korzysta z sensora BSI CMOS w rozmiarze 1/2.3 i o rozdzielczości 21 Mpix. Producent postawił na obiektyw cechujący się ogniskową 13 mm. Obejmuje on 170,4 stopni pola widzenia. Cechuje się on światłem f/2.8 oraz ostrzeniem z odległości 40 cm.
Casio GZE-1
Casio GZE-1 Casio GZE-1
Casio GZE-1

Nowa kamera pozwala na rejestrowanie filmów Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Łączność zapewniają moduły WiFi oraz Bluetooth. Materiały zapiszemy na kartach pamięci microSD. Oprócz wytrzymałej obudowy kamera może też być zanurzona na głębokość do 50 metrów. Nie straszne jej też skrajne temperatury.
Zobacz także: Andoer AN7000 - niedroga kamerka sportowa »Casio GZE-1 posiada wymiary 74,1x75x46,4 mm i waży 172 g. Kamera prezentuje się dość ciekawie, choć w dzisiejszych czasach oczekiwalibyśmy na wyższą rozdzielczość i prędkość filmowania. Na razie nie jest znana cena urządzenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Casio GZE-1 - wytrzymała kamera sportowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Casio GZE-1 - wytrzymała kamera sportowa