High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Contour Plus - profesjonalna kamera dla fanów sportów extremalnych

Foto

rss

Contour Plus - profesjonalna kamera dla fanów sportów extremalnych

2011.07.11//  J. Kruczek
Contour Plus to najnowsza kamera producenta sprzętu video, która pozwala na uwiecznienie sportowych wyczynów w jakości Full HD. Na rynku jest wiele podobnych urządzeń, ale Contour Plus charakteryzuje się sporą wytrzymałością, zapewniającą działanie w najcięższych warunkach.
Zobacz także: Samsung HMX-Q10 - kompaktowa kamera z dużymi możliwościami »Kamera została zbudowana na matrycy 5 megapikseli, dzięki czemu możemy się cieszyć zarówno filmami w jakości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę, jak i zdjęciami w wysokich rozdzielczościach. Zewnętrzny transmiter pozwala na śledzenie na bieżąco rejestrowanego materiału. Nie mogło też zabraknąć wejścia na mikrofon 3,5 mm.
Contour Plus Contour Plus
Contour Plus Contour Plus
Contour Plus Contour Plus


Zobacz także: Sanyo Xacti VPC-PD2BK - kolejna kieszonkowa kamera z dużymi możliwościami »Producent zapewnia, że Contour Plus jest odporna na wszelkiego rodzaju wstrząsy i upadki. Dzięki temu każdy rowerzysta, czy motocyklista może bez obaw pokonywać kolejne przeszkody terenowe. Contour Plus przyda się także nurkom, dzięki szczelnej obudowie pozwalającej na kręcenie filmów przy głębokości nawet 60m. Oczywiście takie gadżety nie należą do tanich i Contour Plus wyceniono na 2499 złotych. Za tą cenę otrzymamy profesjonalny sprzęt, który nie powinien zawieść nawet w najcięższych warunkach.

Contour Plus Contour Plus
Contour Plus Contour Plus
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Contour Plus - profesjonalna kamera dla fanów sportów extremalnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Contour Plus - profesjonalna kamera dla fanów sportów extremalnych