High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master MM830 - zapowiedź myszy gamingowej z ekranem OLED

Komputery i konsole

rss

Cooler Master MM830 - zapowiedź myszy gamingowej z ekranem OLED

2019.02.07//  J. Kruczek
Cooler Master zapowiedział poszerzenie oferty o mysz MM830. Nowy model jest przeznaczony dla graczy i może się pochwalić wieloma funkcjami oraz efektownym podświetleniem. Użytkownik będzie miał szerokie możliwości regulacji poszczególnych parametrów.
Cooler Master MM830 korzysta z cenionego sensora Avago PMW3360. Pozwala on na pracę z maksymalną rozdzielczością 24000 dpi. Użytkownik będzie się mógł przełączać w locie między czterema ustawieniami rozdzielczości. Te zdefiniujemy za pomocą oprogramowania, a minimalna wartość to już 100 dpi.
Cooler Master MM830
Cooler Master MM830 Cooler Master MM830
Cooler Master MM830

Mysz cechuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 1000 Hz oraz szybkością rejestrowania ruchu na poziomie 250 cali/s. Pracę gryzonia wspomaga 32-bitowy procesor ARM oraz 512 KM pamięci wewnętrznej. Cooler Master MM830 jest konstrukcją dla praworęcznych osób. Z lewej strony mamy gumowaną podkładkę pod kciuk z czterema przyciskami z ośmiu dostępnych w konstrukcji.
Zobacz także: Modecom Volcano GMX5 Beast - zaawansowana mysz gamingowa za rozsądną cenę »Główne klawisze z przełącznikami Omron mają się cechować żywotnością co najmniej 20 milionów kliknięć. Co ciekawe z lewej strony znajdziemy jeszcze mały wyświetlacz OLED. Na nim wyświetlą się podstawowe informacje na temat trybów pracy. Podświetlenie można regulować pod względem trybów oraz kolorów. Cooler Master MM830 łączy się z komputerem za pomocą przewodu USB. Gryzoń waży 162 gramy. Mysz ma zadebiutować w naszym kraju za około 360 zł.

Cooler Master MM830
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master MM830 - zapowiedź myszy gamingowej z ekranem OLED

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master MM830 - zapowiedź myszy gamingowej z ekranem OLED