High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master NotePal U - aluminiowa podkładka chłodząca laptopy

Komputery i konsole

rss

Cooler Master NotePal U - aluminiowa podkładka chłodząca laptopy

2011.08.03//  J. Kruczek
Nowoczesne laptopy posiadają super wydajne układy, które zapewniają wysoką wydajność, ale niestety generują wysoką temperaturę. Często nowe konstrukcje są wyposażone w za słabe chłodzenie i z pomocą przychodzą dodatkowe podstawki chłodzenia.
Zobacz także: Hama Maxi - stylowa podkładka chłodząca za rozsądną cenę »Cooler Master NotePal U Stand jest jedną z ciekawszych propozycji w temacie chłodzenia laptopów. Platforma posiada wymiary 410x310mm, co pozwala na swobodne chłodzenie notebooka o matrycy 17 cali. Całość została wykonana z perforowanego aluminium, które idealnie odprowadza ciepło i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.
Cooler Master NotePal U Cooler Master NotePal U
Cooler Master NotePal U Cooler Master NotePal U
Cooler Master NotePal U Cooler Master NotePal U


Zobacz także: Xigmatek Colosseum SM128164 - stylowe chłodzenie pecetów »Na pokładzie znalazły się dwa wentylatory o średnicy 10cm. Użytkownicy mogą je dowolnie umieścić na podkładce, dzięki czemu platforma dostosuje się pod konkretny model laptopa. Cooler Master NotePal U Stand posiada hub USB z trzema portami oraz pozwala na regulację pochylenia. Gadżet waży 1,37kg i spisze się idealnie w podróży. Cooler Master NotePal U Stand został wyceniony na 179 złotych, co nie jest wygórowaną ceną za gadżet wykonany z aluminium i zapewniający bardzo dobre chłodzenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master NotePal U - aluminiowa podkładka chłodząca laptopy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master NotePal U - aluminiowa podkładka chłodząca laptopy