High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Hitz WP380 - bezprzewodowe słuchawki z NFC i Bluetooth

Audio-Video

rss

Creative Hitz WP380 - bezprzewodowe słuchawki z NFC i Bluetooth

2013.09.18//  J. Kruczek
Creative Hitz WP380 to kolejny model słuchawek zaprezentowany przez cenionego producenta. Słuchawki korzystają z łączności Bluetooth oraz NFC. Nowością jest autorska technologia ShareMe pozwalająca na połączenie dwóch bezprzewodowych słuchawek do jednego źródła dźwięku.
Zobacz także: AKG K915 - bezprzewodowe słuchawki do użytku domowego »Producent zadbał aby nowe słuchawki współpracowały ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi wyżej wymienione standardy łączności. To oznacza, że będą równie funkcjonalne zarówno przy współpracy z gadżetami Apple, jak i tymi wykorzystującymi Androida. Coraz więcej producentów nastawia się na obie platformy i przestaje promować jedynie amerykański koncern.
Creative Hitz WP380
Creative Hitz WP380 Creative Hitz WP380
Creative Hitz WP380


Zobacz także: Philips SHB7000 - praktyczne słuchawki bezprzewodowe »Warto też podkreślić, że słuchawki Creative Hitz WP380 mogą współpracować równocześnie z dwoma urządzeniami. Dzięki temu użytkownik może się płynnie przełączać między źródłami dźwięku. Creative Hitz WP380 są wyposażone w 34-milimetrowe przetworniki neodymowe. Producent postawił też na wbudowany, niewidoczny mikrofon eliminujący niepożądane dźwięki płynące z tła. Sprzedaż nowego zestawu rozpocznie się w październiku. Słuchawki wyceniono na 399 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Hitz WP380 - bezprzewodowe słuchawki z NFC i Bluetooth

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Hitz WP380 - bezprzewodowe słuchawki z NFC i Bluetooth