High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Outlier Sports - słuchawki dla aktywnych użytkowników

Audio-Video

rss

Creative Outlier Sports - słuchawki dla aktywnych użytkowników

2016.11.17//  J. Kruczek
Creative Outlier Sports zostały zaprojektowane z myślą o aktywnych użytkownikach. Słuchawki te mają zapewniać dobre dźwięki zarówno podczas treningu, jak i relaksującego spaceru.
Zobacz także: Kruger&Matz M5 - bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla osób aktywnych »Słuchawki te nie przeszkadzają plączącym się kablem ponieważ korzystają z łączności Bluetooth i kodeka aptX do przesyłania perfekcyjnego dźwięku. W słuchawkach znalazło się też miejsce dla mikrofonów przesyłających dźwięk w jakości HD.
Creative Outlier Sports
Creative Outlier Sports Creative Outlier Sports
Creative Outlier Sports

Producent zadbał o wymienne wkładki douszne pozwalające dopasować słuchawki do każdego ucha. Creative Outlier Sports mogą się pochwalić certyfikatem wodoszczelności IPX4. Dzięki temu nie straszny im deszcz ani pot. Słuchawki ważą zaledwie 15 gramów. W pełni naładowana bateria pozwoli cieszyć się muzyką przez 11 godzin.
Zobacz także: Samsung Gear IconX - słuchawki bezprzewodowe pomagające w treningach »Creative Outlier Sports zdają się być bardzo ciekawą propozycją dla aktywnych i wymagających użytkowników. Nowy model wjechał do polskich sklepów w cenie 279 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra - pierwsze wrażeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Outlier Sports - słuchawki dla aktywnych użytkowników

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Outlier Sports - słuchawki dla aktywnych użytkowników