High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative SXFI Carrier - prezentacja soundbaru z technologią Dolby Atmos

Audio-Video

rss

Creative SXFI Carrier - prezentacja soundbaru z technologią Dolby Atmos

2020.01.15//  J. Kruczek
Creative zaprezentował swój najnowszy soundbar SXFI Carrier. Urządzenie mimo kompaktowych wymiarów może się pochwalić obsługą technologii Dolby Atmos oraz posiada złącza HDMI 2.1.
Zobacz także: JBL Bar 9.1 - prezentacja zaawansowanego soundbara z Dolby Atmos »Creative SXFI Carrier posiada kompaktową obudowę o długości zaledwie 88 cm. W zestawie znalazł się także 10-calowy głośnik niskotonowy. Razem zestaw ma oferować obsługę Dolby Atmos, co wpłynie pozytywnie na doznania w czasie oglądani filmów czy grania na konsoli.
Creative SXFI Carrier
Creative SXFI Carrier Creative SXFI Carrier
Creative SXFI Carrier

Spundbar cechuje się mocą 450 W i korzysta z siedmiu głośników. W obudowie znalazły się dwa złącza HDMI 2.1 oraz porty USB-C i USB-A. Nie zabrakło także obsługi eARC oraz Bluetooth. Producent zadbał również o port 3,5 mm na słuchawki. Na górnym panelu znalazły się przyciski sterujące wszystkimi funkcjami.
Zobacz także: Kruger&Matz Odyssey - debiut rozbudowanego soundbara »Soundbar może się pochwalić technologią Super X-Fi tworzącą spersonalizowaną przestrzeń dźwiękową 7.1 na bazie skanu użytkownika. Do skorzystania z funkcji potrzebne są słuchawki. Creative SXFI Carrier ma trafić na rynek w czerwcu 2020 roku, a jego cena wyniesie niespełna 1000 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative SXFI Carrier - prezentacja soundbaru z technologią Dolby Atmos

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative SXFI Carrier - prezentacja soundbaru z technologią Dolby Atmos