High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Cybook Muse HD i Muse Light - nowe czytniki ebooków trafiają na rynek

Gadżety

rss

Cybook Muse HD i Muse Light - nowe czytniki ebooków trafiają na rynek

2016.12.16//  J. Kruczek
Cybook zaprezentowało dwa nowe czytniki elektronicznych książek, które mogą być ciekawą propozycją na prezent. Modele Muse HD i Muse Light oferują ciekawe parametry i z pewnością znajdą zwolenników.

Cybook Muse HD został wyposażony w ekran e-ink o rozdzielczości 1440x1072 pikseli. Czytnik posiada grubość zaledwie 8 mm i waży 180 gramów. W modelu Muse Light waga spadła do 155 gramów. Producent chwali się, że bateria w tym modelu wystarczy na miesiąc ciągłej pracy.
Cybook Muse HD i Muse Light
Cybook Muse HD i Muse Light Cybook Muse HD i Muse Light
Cybook Muse HD i Muse Light

Oba modele korzystają z podświetlania FrontLight. Kieruje ono światło bezpośrednio na ekran nie rażąc oczu użytkownika. Technologia Reflow pozwala na odczyt plików PDF i dostosowywanie ich parametrów pod kątem konkretnych dokumentów.
Zobacz także: Kruger&Matz Library - czytnik e-booków w przystępnej cenie »Cybook Muse HD i Muse Light posiadają także takie dodatki, jak przeglądarka internetu, notatnik, słowniki oraz galeria obrazów. Pierwszy z czytników został wyceniony na 639 złotych, a drugi na 439 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Fujifilm Instax mini LiPlay - prezentacja aparatuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cybook Muse HD i Muse Light - nowe czytniki ebooków trafiają na rynek

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Cybook Muse HD i Muse Light - nowe czytniki ebooków trafiają na rynek