High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   DJI Mavic Air 2 - nowa generacja niewielkiego drona wlatuje na rynek

Gadżety

rss

DJI Mavic Air 2 - nowa generacja niewielkiego drona wlatuje na rynek

2020.04.28//  J. Kruczek
DJI Mavic Air 2 wlatuje na rynek i serwuje klientom nową jakość. Producent rozwinął świetną konstrukcję pierwszej generacji drona tworząc, jak zapewnia najłatwiej prowadzącego się drona o naprawdę imponujących możliwościach.
Najnowszy dron został zamknięty w bardzo małej konstrukcji o wadze zaledwie 570 g i długości jedynie 18 cm. Oczywiście drona można nadal poskładać, co znacząco ułatwia transport. DJI Mavic Air 2 to jednak nie tylko rozmiar, ale przede wszystkim możliwości.
DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2 DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2 korzysta z kamery wyposażonej w matrycę CMOS w formacie 1/2" i rozdzielczości 48 Mpix. Kamera oferuje rozdzielczość nagrań 4K i szybkość 60 klatek na sekundę oraz obsługuje tryb HDR. W przypadku Full HD prędkość może wzrosnąć do 240 kl./s. Za stabilność odpowiada 3-osiowy gimbal oraz nowy algorytm SmartPhoto. Specjalnie przygotowane tryby pracy pozwolą na wykonywanie perfekcyjnych ujęć.
Zobacz także: Xiaomi Mi Drone Mini - mały dron dla początkujących użytkowników »Nowa generacja drona może gnać z prędkością 68 km/h, a zastosowany akumulator pozwoli na lot przez 34 minuty. Na pokładzie zagościł także nowy system omijania przeszkód APAS 3.0. DJI Mavic Air 2 jest już dostępny za cenę 849 euro, czyli taką samą, co w przypadku pierwszej generacji.

DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DJI Mavic Air 2 - nowa generacja niewielkiego drona wlatuje na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   DJI Mavic Air 2 - nowa generacja niewielkiego drona wlatuje na rynek