High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron M101z - nowy biurowy laptop z USA

Komputery i konsole

rss

Dell Inspiron M101z - nowy biurowy laptop z USA

2010.07.28//  J. Kruczek
Dell to jeden z najbardziej uznanych producentów laptopów i komputerów na rynku. Do sprzedaży w naszym kraju wszedł nowy model amerykańskiego producenta, Inspirion M101z, który oferuje czysto biurowe możliwości.
Zobacz także: Acer Aspire One D260, mały netbook dla każdego »Nowe urządzenie zostało oparte o platformę AMD Nile i oferuje ekran o przekątnej 11,6 cala podświetlany diodami LED, co dodatkowo podbija jakość obrazu. Ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1366x768 pikseli generowany przez zintegrowany układ graficzny Radeon RS880M.
Dell Inspiron M101z Dell Inspiron M101z
Dell Inspiron M101z Dell Inspiron M101z
Dell Inspiron M101z Dell Inspiron M101z

Producent wyposaża nowe Inspiriony w jeden z dwóch procesorów. Użytkownicy mogą wybrać pomiędzy AMD Athlon Neo K125 oraz K325. W obu przypadkach procesor będzie wspomagany 4GB pamięci RAM DDR3. Zestawienie nie jest może najmocniejsze, ale w zupełności wystarczy do wszystkich prac biurowych, a właśnie do tego został stworzony nowy Dell.
Zobacz także: Mini NB250 - Toshiba zapowiedziała nowego netbooka »Inspirion M101z został wyposażony w dysk twardy o pojemności 320GB, na których znajduje się system operacyjny Windows 7 Home Premium. Co ciekawe nowy laptop nie posiada napędu optycznego, jedynymi formami przesyłu danych są sieć Ethernet, WiFi oraz Bluetooth. Ewentualnie dane można zgrywać za pomocą czytnika kart pamięci i urządzeń USB. Całość uzupełniają wyjścia VGA i HDMI. Nie zabrakło też kamery internetowej 1,3 Mpix. Za Inspirion M101z trzeba będzie zapłacić 1800 złotych bądź 2300 złotych w zależności od wybranego procesora.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell Inspiron M101z - nowy biurowy laptop z USA

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron M101z - nowy biurowy laptop z USA