High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon Ceol - nowy odtwarzacz sieciowy na 100-lecie firmy

Audio-Video

rss

Denon Ceol - nowy odtwarzacz sieciowy na 100-lecie firmy

2010.09.30//  J. Kruczek
Denon z okazji obchodów 100-lecia istnienia zaprezentował nowy system audio. Sieciowy System Muzyczny Denon Ceol łączy w sobie zalety tradycyjnych systemów i odtwarzaczy sieciowych.
Zobacz także: Harman Kardon BDS 800 - kompaktowy zestaw kina domowego »Denon Ceol został wyposażony w rozwiązania znane z innych topowych urządzeń firmy. Urządzenie posiada też prosty układ obwodów, który zapewnia minimalna długość drogi pokonywanej przez sygnał. System został wyposażony w odbiornik sieciowy z odtwarzaczem CD oraz zestaw kolumn SC-N7.
Denon Ceol Denon Ceol
Denon Ceol Denon Ceol
Denon Ceol Denon Ceol

W nowym urządzeniu nie mogło zabraknąć obsługi dodatkowych urządzeń takich, jak iPod i iPhone czy inne odtwarzacze muzyczne. Urządzenia Apple otrzymały specjalne miejsca dokujące na szczycie urządzenia. Denon Ceol pozwala na odtwarzanie internetowych rozgłośni radiowych. Połączenie sieciowe jest nawiązywane za pośrednictwem tradycyjnego kabla Ethernet bądź bezprzewodowo za pośrednictwem WiFi.
Zobacz także: Yamaha MCR-940 - nowy zestaw stereo trafił na polski rynek »Tradycyjnie już nowy Denon charakteryzuje się bardzo niskim poborem mocy, w trybie oczekiwania urządzenie pobiera zaledwie 0,4W. Denon Ceol w perłowo białej barwie zadebiutuje na rynku pod koniec października. Producent oprócz systemu będzie też sprzedawał kolumny oddzielnie, które można wykorzystać w starszych zestawach firmy.

Denon Ceol Denon Ceol
Denon Ceol Denon Ceol
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon Ceol - nowy odtwarzacz sieciowy na 100-lecie firmy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon Ceol - nowy odtwarzacz sieciowy na 100-lecie firmy