High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Block CVR-50 - idealna baza do budowy domowego centrum rozrywki

Audio-Video

rss

Block CVR-50 - idealna baza do budowy domowego centrum rozrywki

2014.09.19//  J. Kruczek
Block CVR-50 to dość interesujące urządzenie kompaktowe dające dostęp do wielu źródeł dźwięku. Sprzęt debiutuje właśnie na polskim rynku i stanowi ciekawą bazę do budowy domowego centrum rozrywki. Co otrzymamy za 4799 złotych?
Zobacz także: Onkyo C-N7050 - odtwarzacz sieciowy CD dla wymagających »W urządzeniu zamknięto napęd DC pozwalający na odtwarzanie wszystkich popularnych formatów. Producent zadbał o tunery FM RDS oraz DAB+. Za odpowiednie brzmienie będzie odpowiadać między innymi wbudowany wzmacniacz o mocy 30 W na każdy kanał.
Block CVR-50
Block CVR-50 Block CVR-50
Block CVR-50

Block CVR-50 to także sieciowy odtwarzacz multimedialny. Łączność z internetem może się odbywać zarówno za pomocą przewodu i złącza Ethernet, jak i za sprawą bezprzewodowej łączności WiFi. Radio internetowe daje dostęp do około 80 000 rozgłośni na całym świecie. Jak przystało na nowoczesny sprzęt pojawił się także moduł Bluetooth do przesyłania bezprzewodowego muzyki ze smartfonów i tabletów.
Zobacz także: Lumin T1 - dopracowany odtwarzacz sieciowy »W urządzeniu pojawiły się dwa wejścia RCA, jedno wejście mini-jack, wejścia cyfrowe koaksjalne i optyczne. Użytkownik może podłączyć do bazy dekoder telewizji czy konsolę. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bądź aplikacji na smartfony.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Block CVR-50 - idealna baza do budowy domowego centrum rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Block CVR-50 - idealna baza do budowy domowego centrum rozrywki