High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon Cocoon Home i Portable - stacje dokujące dla iPhone'a

Audio-Video

rss

Denon Cocoon Home i Portable - stacje dokujące dla iPhone'a

2012.07.21//  J. Kruczek
Denon jest znany z produkcji zaawansowanych systemów audio, ale nie oparł się nowoczesnym trendom. Oznacza to, że w swojej ofercie musi posiadać stacje dokujące dla mobilnych urządzeń. Producent zaprezentował dwie nowe konstrukcje, które stylistycznie odbiegają od tradycji firmy.
Zobacz także: Philips FlexiDock AS851 - głośnik ze stacją dokującą do współpracy z Androidem »Cocoon Home oraz Cocoon Portable mają przede wszystkim służyć, jako stacje dla gadżetów Apple. Szczęśliwie zadbano też o port USB, co sprawia, że będą współpracować z każdym sprzętem. Zgodnie z nazwami jedno urządzenie posłuży głównie do użytku domowego, zaś drugie pozwoli na cieszenie się muzyką w terenie. Portable jest słabszym zestawem, ale dzięki akumulatorowi pozwala na 5 godzin słuchania muzyki bez dostępu do sieci elektrycznej.
Denon Cocoon Denon Cocoon
Denon Cocoon Denon Cocoon
Denon Cocoon Denon Cocoon


Zobacz także: Advance Acoustic Mip-Station III - nowa stacja dokująca dla urządzeń Apple »Oczywiście oba modele posiadają wbudowane tunery radia FM, dzięki czemu pozwalają na swobodne słuchanie ulubionych audycji. Portable jest obsługiwany przez dwa głośniki szerokopasmowe i wzmacniacz klasy D o mocy 50W. Cocoon Home oferuje 100 watowy wzmacniacz z czterema końcówkami mocy. W obudowie znalazły się dwa 40-milimetrowe tweetery oraz dwa 100-milimetrowe woofery. Oba systemy mają zadebiutować jeszcze tego lata, ale ceny nie zostały póki, co zdradzone.
Denon Cocoon Denon Cocoon
Denon Cocoon Denon Cocoon
Denon Cocoon Denon Cocoon

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon Cocoon Home i Portable - stacje dokujące dla iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon Cocoon Home i Portable - stacje dokujące dla iPhone'a