High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon Envaya Mini - ciekawy głośnik dla mobilnych użytkowników

Audio-Video

rss

Denon Envaya Mini - ciekawy głośnik dla mobilnych użytkowników

2014.11.25//  J. Kruczek
Denon Envaya Mini to kolejny bardzo ciekawy i efektownie wyglądający głośnik cenionej marki. Producent zaawansowanego sprzętu audio coraz częściej sięga po rozwiązania bardziej kompaktowe czego owocem jest nowy głośnik.
Zobacz także: JBL Horizon - mały głośnik Bluetooth z zegarkiem i radiem FM »Denon Envaya Mini ma być dostępny na naszym rynku od grudnia, ale nie znamy jeszcze oficjalnej ceny. Mimo to warto już teraz zwrócić uwagę na nowy model. Wykorzystuje on dwa przetworniki pełnozakresowe o średnicy 40 milimetrów. Producent zapewnia, że oferują one bardzo dobrą jakość odtwarzanej muzyki.
Denon Envaya Mini
Denon Envaya Mini Denon Envaya Mini
Denon Envaya Mini

Producent zastosował w głośniku między innymi technologię MaxxAudio oraz wbudował system głośnomówiący z redukcją szumów. Denon Envaya Mini strumieniuje dźwięk bezprzewodowo dzięki technologii Bluetooth z obsługą aptX. Szybkie parowanie ze źródłami dźwięku zapewnia moduł NFC.
Zobacz także: Creative Woof 2 - mały głośnik bezprzewodowy na każdą okazję »Denon Envaya Mini pozwala na wygodne oglądanie filmów w smartfonach i tabletach. Opóźnienie wynoszące 32 ms zapewnia niwelowanie problemu ze synchronizacją dźwięku i ruchu warg na ekranie. Głośnik posiada akumulator umożliwiający pracę przez około 10 godzin. Warto dodać, że urządzenie jest odporne na działanie wody.

Denon Envaya Mini
Denon Envaya Mini
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon Envaya Mini - ciekawy głośnik dla mobilnych użytkowników

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon Envaya Mini - ciekawy głośnik dla mobilnych użytkowników