High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon HEOS - zapowiedź praktycznego systemu audio

Audio-Video

rss

Denon HEOS - zapowiedź praktycznego systemu audio

2014.06.21//  J. Kruczek
Denon szykuje wprowadzenie na rynek nowego systemu audio pozwalającego na zbudowanie zestawu multiroom bądź pracę solo w postaci odtwarzacza sieciowego. Denon HEOS to bardzo praktyczne urządzenia dla miłośników dobrego dźwięku.
Zobacz także: Creative wprowadza na rynek wielozadaniowy głośnik Sound Blaster Axx Axx200 »Co do jakości głośników marki Denon nie trzeba chyba nikogo przekonywać. System HEOS zawiera trzy odtwarzacze strefowe o różnych gabarytach i możliwościach. Ich ceny będą oscylować w granicach od 1295 do 2495 złotych. Wszystkie głośniki mogą pracować samodzielnie bądź w rozbudowanym zestawie ze sobą nawzajem.
Denon HEOS
Denon HEOS Denon HEOS
Denon HEOS

Dzięki łączności WiFi użytkownik otrzyma dostęp do szeregu platform internetowych i będzie mógł streamować dźwięk bezprzewodowo. Aplikacja na smartfony z Androidem i iOS pozwoli sterować całym systemem. Producent zadbał o zabezpieczenia sygnału przed niepożądanymi zakłóceniami. Warto dodać, że będzie można dokupić urządzenie HEOS Extend wzmacniające dodatkowo sygnał.
Zobacz także: Voco V-Spot - solidna kolumna z WiFi i bogatymi możliwościami sieciowymi »Dużą zaletą Denon HEOS jest możliwość współpracy z innymi sprzętami marki. Bez problemu można podłączyć głośniki do przedwzmacniacza, amplitunera i zaawansowanych odtwarzaczy. W efekcie użytkownik będzie miał spore pole do popisu. Denon HEOS pojawi się w sklepach w sierpniu i wtedy poznamy szczegóły wszystkich elementów systemu.
Denon HEOS
Denon HEOS Denon HEOS
Denon HEOS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon HEOS - zapowiedź praktycznego systemu audio

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon HEOS - zapowiedź praktycznego systemu audio