High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   EVGA DG-7 - obudowy PC spełniające różne potrzeby

Komputery i konsole

rss

EVGA DG-7 - obudowy PC spełniające różne potrzeby

2017.11.19//  J. Kruczek
EVGA wprowadza na rynek nowe obudowy PC z serii DG-7. Konstrukcje typu Midi-Tower pojawią się w sklepach w różnych kolorach oraz wersjach. Różnią się one między innymi ilością szklanych paneli pozwalających zajrzeć do wewnątrz.
Producent umożliwił między innymi pionowe umieszczenie karty graficznej, co da ciekawszy efekt przy przeszklonej wersji. Konstrukcje wykonano ze stali i mogą one mieć maksymalnie trzy okna z hartowanego szkła.
EVGA DG-7
EVGA DG-7 EVGA DG-7
EVGA DG-7

EVGA DG-7 posiadają miejsce na płyty główne w formacie ATX, Micro ATX oraz mini-ITX. Karty graficzne nie mogą mieć długości większej niż 390 mm. Producent przewidział specjalny przycisk OC do automatycznego podkręcania CPU i GPU. Nie zabrakło podświetlenia RGB. We wnętrzu znalazło się miejsce dla 7 wentylatorów, a w zestawie znajdziemy od dwóch do czterech wiatraków.
Zobacz także: Riotoro Prism CR 1088 - ciekawa obudowa komputerowa »Obudowy posiadają po dwie zatoki 2,5" i 3,5". Nie mogło zabraknąć miejsca na chłodzenie cieczą. Górny panel zawiera dwa porty USB 3.0 i dwa audio. Obecnie obudowy EVGA DG-7 są dostępne w przedsprzedaży za kwoty od 59,99 do 149,99 dolarów.

EVGA DG-7
EVGA DG-7
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Doogee X60 - unboxing smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EVGA DG-7 - obudowy PC spełniające różne potrzeby

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   EVGA DG-7 - obudowy PC spełniające różne potrzeby