High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Epson Endeavor NP30S - ciekawy nettop z Japonii

Komputery i konsole

rss

Epson Endeavor NP30S - ciekawy nettop z Japonii

2012.01.26//  J. Kruczek
Epson Endeavor NP30S to nowy ciekawy nettop od producenta znanego przede wszystkim z produkcji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Producent zadbał o przyzwoitą specyfikację, która pozwoli przede wszystkim na swobodną pracę biurową.
Zobacz także: Sapphire Edge-HD2 - nowy nettop wkroczył do gry »Wszystkie podzespoły zamknięto w eleganckiej obudowie o wymiarach 20x154x173 mm. Waga komputera wynosi zaledwie 760 gramów. Producent postawił na platformę AMD Brazos z dwurdzeniowym procesorem APU o taktowaniu 1 GHz. Za oprawę graficzną odpowiada karta Radeon HD 6290. Na pokładzie znajdziemy również 2 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 250 GB.
Epson Endeavor NP30S Epson Endeavor NP30S
Epson Endeavor NP30S Epson Endeavor NP30S
Epson Endeavor NP30S Epson Endeavor NP30S


Zobacz także: Foxconn nT-A3500 - kolejny solidny nettop wkracza na rynek »Epson Endeavor NP30S może współpracować z monitorami i projektorami za pomocą łącza DVI. Nie mogło też zabraknąć portów Ethernet oraz sześciu gniazd USB. Komputer pracuje pod systemem Windows 7. Nowy mini PC trafił do sprzedaży w Japonii, gdzie jego cena wynosi w przeliczeniu na naszą walutę 1290 złotych. Niedługo producent powinien zdradzić szczegóły dystrybucji na pozostałych rynkach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Epson Endeavor NP30S - ciekawy nettop z Japonii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Epson Endeavor NP30S - ciekawy nettop z Japonii