High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Ferguson wprowadzi na rynek nowe telewizory w rozmiarach 22, 24 i 32 cali

Audio-Video

rss

Ferguson wprowadzi na rynek nowe telewizory w rozmiarach 22, 24 i 32 cali

2013.11.19//  J. Kruczek
Marka Ferguson posiada w swojej ofercie szereg urządzeń audio i video, a teraz dołączą do nich nowe telewizory LCD. Końcem listopada maja się pojawić ciekawe odbiorniki w niewielkich rozmiarach. Producent zdecydował się na wdrożenie do sprzedaży modeli o przekątnych 22, 24 oraz 32 cali.
Zobacz także: Telewizor LED ze Smart TV od GoGEN za cenę 999 złotych »Co ciekawe tylko najmniejszy model będzie oferował rozdzielczość Full HD 1080p. Pozostałe dwa telewizory wyświetlają obraz w rozdzielczości 1366x768 pikseli. Producent wykorzystał technologię Crystal Clear mającą za zadanie wyciągnąć głębię czerni. Ferguson produkuje także dekodery więc nowe telewizory zostały wyposażone w odpowiednie technologie. W tym pojawiło się gniazdo CI+ na karty telewizji cyfrowych.
Ferguson V32125L
Ferguson V32125L Ferguson V32125L
Ferguson V32125L


Zobacz także: Manta LED5001 - polski telewizor o rozdzielczości 50 cali »Nie mogło zabraknąć portu USB. Pozwala on na odtwarzanie materiałów multimedialnych, w tym filmów z napisami. Można też na przenośnej pamięci zarejestrować oglądany program. W obudowie wszystkich modeli znajdują się porty HDMI i VGA. W największym znalazło się złącze RJ-45 oraz dostęp do funkcji Smart TV. Nowe modele noszą nazwy Ferguson V32125L, V24125L oraz V22125L. Niestety nie znamy jeszcze cen nowych odbiorników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferguson wprowadzi na rynek nowe telewizory w rozmiarach 22, 24 i 32 cali
 / 
Komentarze do: Ferguson wprowadzi na rynek nowe...
armati pisze:

Takie telewizory są przeznaczone by powiesić w kuchni czy w miejscu z którego nie ogląda się za często materiałów wymagających wysokiej jakości. A tak to już lepiej zdecydować się na Philipsa, przynajmniej głośniki będzie się miało na wysokim poziomie.

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Ferguson wprowadzi na rynek nowe telewizory w rozmiarach 22, 24 i 32 cali