High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Firma Platinet wprowadziła na rynek nowy czytnik kart pamięci Omega

Komputery i konsole

rss

Firma Platinet wprowadziła na rynek nowy czytnik kart pamięci Omega

2010.06.20//  J. Kruczek
Firma Platinet wprowadziła do oferty nowy przenośny czytnik kart pamięci All in One, który w łatwy sposób pozwala na korzystanie ze wszystkich typów kart, na każdym komputerze.
Zobacz także: Transcend TS-PDU3 - adapter USB 3.0 zadebiutował na rynku »Mobilny czytnik Omega obsługuje interfejs USB 2.0, który pozwala na podpięcie gadżetu do każdego komputera PC. Gadżet odczytuje wszystkie istniejące karty pamięci, w tym także telefoniczne karty SIM, z których dzięki specjalnemu oprogramowaniu można zapisać kopię bezpieczeństwa wszystkich kontaktów i zapisanych danych.

Czytnik kart pamięci Omega Czytnik kart pamięci Omega
Zgodnie z danymi producenta urządzenie oferuje prędkość zapisu do 18 Mb/s oraz odczytu do 20 Mb/s. W zestawie kosztującym niespełna 35 złotych, użytkownik otrzyma adapter kart oraz kabel USB, konieczny do podłączenia gadżetu. Gadżet jest obsługiwany przez wszystkie systemy operacyjne od Windowsów przez Mac i systemy Linux 2.4 i wyższe.


Zobacz także: LaCie Rugged Safe - pancernik wśród dysków przenośnych »Dzięki temu każdy komputer bez problemów skorzysta z dodatkowego czytnika. Największa zaletą takiego adaptera jest możliwość szybkiego zgrania z aparatów czy kamer nagranych materiałów na komputery. Ciągle dużo komputerów nie posiada czytników kart, a adapter Omega pozwala na zwiększenie możliwości domowego sprzętu komputerowego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Firma Platinet wprowadziła na rynek nowy czytnik kart pamięci Omega

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Firma Platinet wprowadziła na rynek nowy czytnik kart pamięci Omega