High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Fitbit Versa 2 - debiut eleganckiego zegarka dla aktywnych

Gadżety

rss

Fitbit Versa 2 - debiut eleganckiego zegarka dla aktywnych

2019.08.29//  J. Kruczek
Fitbit Versa 2 rozwija najważniejsze cechy swojego poprzednika i staje się przez to jeszcze lepszy. Producent pokazał nowe wcielenie popularnego i dobrze ocenianego smartwatcha dla aktywnych użytkowników.
Najnowszy smartwatch łączy w sobie elegancki wygląd oraz szereg czujników pozwalających mierzyć aktywność. Fitbit Versa 2 oprócz pomiaru aktywności i analizy pozwala także na odtwarzanie muzyki czy odczytywanie powiadomień ze smartfona. Zegarek będzie też monitorował sen.
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2 Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2

Co ciekawe Fitbit Versa 2 nie posiada własnego modułu GPS tylko korzysta z tego umieszczonego w sparowanym smartfonie. Na pokładzie znajdziemy moduły Bluetooth i WiFi. Szybkie parowanie zapewni NFC. Producent pomyślał także o mikrofonie do prowadzenia rozmów.
Zobacz także: Suunto 5 - sportowy smartwatch z bogatymi funkcjami »Zastosowany akumulator ma zapewniać około 5 dni ciągłej pracy. Fitbit Versa 2 korzysta z prostokątnego ekranu AMOLED, co nie wszystkim może przypaść do gustu. Fitbit Versa 2 trafił do przedsprzedaży i na tę chwilę zainteresowani klienci muszą wyłożyć 199,95 euro.
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fitbit Versa 2 - debiut eleganckiego zegarka dla aktywnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Fitbit Versa 2 - debiut eleganckiego zegarka dla aktywnych