High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Funai Katana - nowa seria żywotnych telewizorów

Audio-Video

rss

Funai Katana - nowa seria żywotnych telewizorów

2011.06.15//  J. Kruczek
Firma Funai wprowadzi w tym roku do sprzedaży nowa linię telewizorów LED, które będą nosiły nazwę Katana. W ten sposób producent chce zwrócić uwagę klientów na wytrzymałość i wysoką jakość nowych telewizorów. Oczywiście czas pokaże, czy mamy do czynienia jedynie z pustymi obietnicami, czy z konkretami.
Zobacz także: Sharp pokazał pierwszy telewizor Super Hi-Vision LCD »Nowe telewizory z serii Katana będą oferowały krawędziowe podświetlenie LED, które ma się charakteryzować mniejszym poborem energii. Nad wyświetlaniem obrazu będzie pracował procesor graficzny ClearPix, który będzie współpracował z nową technologią o nazwie Zero Martwych Pikseli. Dzięki temu mamy dysponować wyraźniejszym i doskonalszym obrazem niż w pozostałych modelach firmy.
Funai Katana Funai Katana
Funai Katana Funai Katana
Funai Katana Funai Katana


Zobacz także: Hannspree SJ - nowa seria telewizorów z systemem kontroli dostępu »Funai zapowiada niski pobór energii i wysoką żywotność. Jednym z największych minusów dzisiejszych urządzeń jest krótka żywotność, co ma się zmienić wraz z serią Katana. Właśnie, dlatego zdecydowano się na zastosowanie powyższej nazwy, która kojarzy się z wytrzymałym i skutecznym ostrzem. Niestety nie pokazano jeszcze konkretnych modeli, ale mają one zostać zaprezentowane w najbliższym czasie. Wiadomo natomiast, że seria Katana będzie oferować ekrany o przekątnych od 19 do 40 cali.

Funai Katana Funai Katana
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Funai Katana - nowa seria żywotnych telewizorów
 / 
Komentarze do: Funai Katana - nowa seria żywotnych...
Jotgie pisze:

Max 40" to stanowczo za mało na dzisiejsze czasy. "Jednym z największych minusów dzisiejszych urządzeń jest krótka żywotność" - CZYŻBY?! Całkowicie się z tym nie zgadzam. Telewizor pracujący 20 lat to już historia! 5 lat to przeciętny okres użytkowania a tyle to wytrzyma KAŻDY! Poza tym mało szczegółów: ilość wyjść i jakie, USB, Internet, DLNA? Ma czy nie?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Funai Katana - nowa seria żywotnych telewizorów