High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis Rhod 420 RGB - wytrzymała klawiatura gamingowa za niską cenę

Komputery i konsole

rss

Genesis Rhod 420 RGB - wytrzymała klawiatura gamingowa za niską cenę

2019.01.26//  J. Kruczek
Genesis Rhod 420 RGB jest kolejną propozycją dla graczy szukających precyzyjnej klawiatury. Nowa membranowa konstrukcja została oparta o aluminiową ramę, co ma gwarantować trwałość nawet przy najostrzejszych rozgrywkach.
Zobacz także: Asus ROG Strix Flare - zaawansowana klawiatura gamingowa »Producent postawił przede wszystkim na trwałość sprzętu. Wspomniana aluminiowa rama sprawia, że uderzenia w klawiaturę po przegranych nie są jej straszne. Także symbole na klawiszach będą trwałe dzięki technologii nadruku Double Injection.
Genesis Rhod 420 RGB
Genesis Rhod 420 RGB Genesis Rhod 420 RGB
Genesis Rhod 420 RGB

Jak przystało na klawiaturę gamingową nie zabrakło odpowiednich gadżetów. Genesis Rhod 420 RGB posiada 19 przycisków objętych anti-ghostingiem oraz oferuje opcję wyłączenia klawisza Windows. Użytkownik może też zmienić funkcjonalnością strzałki i WSAD. Zadbano o podświetlenie z 9 trybami pracy, a także o regulację nachylenia.
Zobacz także: MSI Vigor GK80 RED - mechaniczna klawiatura z podświetleniem RGB »Genesis Rhod 420 RGB prezentuje się imponująco i co ważne nie jest droga. Klawiaturę znajdziemy w sklepach za kwotę 89 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genesis Rhod 420 RGB - wytrzymała klawiatura gamingowa za niską cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis Rhod 420 RGB - wytrzymała klawiatura gamingowa za niską cenę